O nas

Profesjonalny Serwis Wózków Widłowych

NRC Polska

Firma NRC Polska zajmuje się serwisem wózków widłowych takich marek jak: Nissan, Rocla, Caterpillar, Mitsubishi, Toyota, Linde i innych.

Zapewniamy kompleksową obsługę każdego klienta począwszy od wsparcia w doborze odpowiedniego sprzętu jak również doradztwo w zakresie sposobu finansowania zakupionych produktów. Ważną częścią naszej działalności jest współpraca posprzedażowa, pełne wsparcie serwisowe w okresie gwarancji jak również w okresie pogwarancyjnym.

Oferujemy usługi serwisowe wózków widłowych

Przeglądy wózków widłowych

Wykonujemy przeglądy techniczne oraz konserwacyjne.

Naprawy

Wykonujemy naprawy oraz remonty kapitalne silników spalinowych i elektrycznych oraz przygotowania wózków widłowych do badania oraz odbioru przez UDT.

Montaż

Świadczymy usługi w zakresie montażu osprzętu specjalistycznego oraz montażu i demontażu ogumienia na specjalistycznej prasie.

Regeneracja baterii

Oferujemy pełen zakres czynności wchodzących w skład regeneracji baterii wózków widłowych.

Nasza oferta obejmuje również:

A

wynajem wózków widłowych nowych i używanych

A

wynajmem podestów roboczych

A

sprzedaż części zamiennych i osprzętu do wózków widłowych,

A

sprzedaż wózków używanych

A

sprzedaż opon do wózków widłowych

A

sprzedaż baterii do wózków widłowych

Struktura firmy

Prowadzimy działalność na terenie Dolnego Śląska. Dzięki sieci handlowo – serwisowej oferujemy naszym Klientom łatwy dostęp do naszych usług. Dbamy o to, by nasi przedstawiciele zapewniali naszym Klientom pełną obsługę, wsparcie i rozwój dzięki oferowanym przez nas produktom i usługom.

Proponujemy rozwiązania będące odpowiedzią na potrzeby naszych Klientów- najpierw przeprowadzamy szczegółową analizę jego potrzeb, możliwości oraz warunków, w jakich pracować będą wózki…

…dopiero później proponujemy rozwiązania.

Chcemy mieć 100% pewność, że Klient będzie zadowolony, a interesy jego firmy zabezpieczone.

A

W swojej ofercie posiadamy nowe wózki widłowe marki Nissan / Unicarriers o szerokim zakresie udźwigu i wysokości podnoszenia.received_2763561873693757